چسباندن میلیون آلودگی برنامه بزرگراه

چسباندن: میلیون آلودگی برنامه بزرگراه آلودگی هوا آلودگی صوتی برنامه ریزی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری هنگامی که زنان با گرگ ها دویدند!

عوامل و دست اندکاران فیلم «زنانی که با گرگها دویده‌اند» در تلاش هستند که این فیلم سینمایی را تا موعد جشنواره فیلم فجر آماده سازند.

هنگامی که زنان با گرگ ها دویدند!

هنگامی که زنان با گرگ ها دویدند!

عبارات مهم : محمدرضا

عوامل و دست اندکاران فیلم «زنانی که با گرگها دویده اند» در تلاش هستند که این فیلم سینمایی را تا موعد جشنواره فیلم فجر آماده سازند.

به گزارش سینماپرس، بعد از آخر فیلمبرداری فیلم سینمایی «زنانی که با گرگها دویده اند» به کارگردانی به کارگردانی امیراطهر سهیلی و تهیه کنندگی محمدرضا شرف الدین تدوین فیلم شروع شده است است و ۵۰ درصد فیلم تدوین شده است است.

همزمان با به نیمه رسیدن تدوین فیلم، فرم حضور در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر به وسیله سازندگان تکمیل شده است و تلاش دارند تا این فیلم به جشنواره برسد.

لعیا زنگنه بازیگر مهم این فیلم است.

عوامل این فیلم عبارتند از نویسنده فیلمنامه: امیر اطهر سهیلی و حسام سامری زاده، کارگردان: امیر اطهر سهیلی، مدیر فیلمبرداری:علی عظیم زاده، مدیر تولید: حسین رستم پور، طراح صحنه: میثم نویریان، طراح لباس: محبوبه سلطانی، مدیر صورت پردازی: امید گلزاده، مجری صورت پردازی: رعنا فلاحیان، صدابردار: محسن طیبی، مدیر تدارکات: حامد نسطورپورطهرانی، دستیار اول کارگردان: حسام سامری زاده، مدیر برنامه ریزی: رضا شریفی، منشی صحنه: مهتاب شهرابی، عکاس: اردلان آذرمی، دستیار فیلمبردار: مهدی حسینی، مدیر صحنه: فرهاد رضایی، گروه کارگردانی: مهتاب جامعی، مسعود زرگران، مشاور کارگردان: سعید سهیلی، مشاور رسانه ای: علی زادمهر، مجری طرح: حمیدرضا سهیلی و غلامحسین حیدری، جانشین تهیه کننده: روزبه حسینی کارگر، سرمایه گذاران: امیر اطهر سهیلی و روزبه حسینی کارگر، تهیه کننده: محمدرضا شرف الدین.

واژه های کلیدی: محمدرضا | جشنواره | کارگردان | کارگردانی | تهیه کننده | جشنواره فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs