چسباندن میلیون آلودگی برنامه بزرگراه

چسباندن: میلیون آلودگی برنامه بزرگراه آلودگی هوا آلودگی صوتی برنامه ریزی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل بعضی کشورها اطلاعات مورد نیاز راجع به اتباع خود نمی‌دهند ، چرا عربستان

کاخ سفید بار دیگر در توجیه این که آیا نام عربستان سعودی در فهرست کشورهایی که ورود اتباع آن ها به خاک آمریکا ممنوع شده است ، قرار نگرفته است ؟ گفت که عربستان واج

بعضی کشورها اطلاعات مورد نیاز راجع به اتباع خود نمی‌دهند ، چرا عربستان

چرا عربستان در فهرست فرمان مهاجرتی ترامپ نیست؟/ آمریکا: بعضی کشورها اطلاعات مورد نیاز راجع به اتباع خود نمی دهند

عبارات مهم : کشورها

کاخ سفید بار دیگر در توجیه این که آیا نام عربستان سعودی در فهرست کشورهایی که ورود اتباع آن ها به خاک آمریکا ممنوع شده است ، قرار نگرفته است ؟ گفت که عربستان واجد مختصاتی که موجب قرارگرفتن کشورها در این لیست می شود ، نبوده هست.

به گزارش ایرنا ؛ترامپ روز یکشنبه در قوانین مهاجرتی خود تغییرات تازه ای داد و با افزودن سه کشور ونزوئلا ، چاد و کره شمالی به فهرست کشورهای ممنوعه مسافرتی و از بین بردن سودان از این فهرست مجموع کشورهایی را که نامشان در این لیست است به 8 کشور رساند.

بعضی کشورها اطلاعات مورد نیاز راجع به اتباع خود نمی‌دهند ، چرا عربستان

در کنفرانس خبری روز دوشنبه کاخ سفید خبرنگاران بار دیگر از سخنگوی دونالد ترامپ پرسیدند که آیا نام کشور عربستان که ثابت شده است است همه عاملان حمله تروریستی یازدهم سپتامبر تبعه آن بوده اند در این فهرست گنجانده نشده است.

سخنگوی ترامپ مانند هر لحظه بدون پروا از دروغ پردازی گفت: در فرمان خاص مهاجرتی ترامپ الزامات و مختصاتی ذکر شده است که درصورتی که مشمول بر کشوری بشود نام آن کشور در فهرست مذکور قرار خواهد گرفت و درغیر این صورت نه.

کاخ سفید بار دیگر در توجیه این که آیا نام عربستان سعودی در فهرست کشورهایی که ورود اتباع آن ها به خاک آمریکا ممنوع شده است ، قرار نگرفته است ؟ گفت که عربستان واج

‘سارا سندرز’ به شرح این مختصات اشاره ای نکرد ولی اضافه کرد که از طرفی یکی دیگر از الزاماتی که در فرمان مهاجرتی ترامپ وجود دارد این است که بعضی کشور ها صرفا به این علت نامشان در این فهرست قرار می گیرد که واشنگتن اطلاعات کافی در مورد اتباع آن ها ندارد و در صورتی که دولت های مذکور در موعد مشخصی اطلاعات مورد نیاز در مورد اتباع خود را در اختیار دستگاه های مهاجرتی و ا طلاعاتی آمریکا بگذارند دیگر در این لیست نخواهند بود.

سه ماه پیش ترامپ با این ادعا که مسئولین دولت عراق اطلاعات کافی در مورد اتباع خود را که قصد سفر به آمریکا را دارند در اختیار این دستگاه ها گذاشته اند نام عراق را از فهرست اولیه کشورهای هفت گانه از بین بردن کرده بود و حالا با افزودن نام کره شمالی که اصولا هیچ یک از شهروندانش به خاک آمریکا سفر نمی کند در کنار کشور ونزوئلا و چاد به این فهرست ، نام کشور سودان را از آن از بین بردن کرده است.

واژه های کلیدی: کشورها | آمریکا | دستگاه | اطلاعات | عربستان | دونالد ترامپ | سفر به آمریکا | عربستان سعودی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs