چسباندن میلیون آلودگی برنامه بزرگراه

چسباندن: میلیون آلودگی برنامه بزرگراه آلودگی هوا آلودگی صوتی برنامه ریزی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی لزوم عوض کردن فرهنگ ازدواج مجدد زنان مطلقه و بیوه ، هشدار در خصوص تجرد دختران۳۰ تا۵۰ ساله

رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده با اشاره به اینکه در سال ٩۵، یک میلیون و ٢٩٧ هزار و ٣٠٠ دختر ٣٠ تا ۵٠ ساله هرگز ازدواج نکرده داشته‌ایم، نسبت به زیاد

لزوم عوض کردن فرهنگ ازدواج مجدد زنان مطلقه و بیوه ، هشدار در خصوص تجرد دختران۳۰ تا۵۰ ساله

هشدار در خصوص تجرد دختران۳۰ تا۵۰ ساله/ لزوم عوض کردن فرهنگ ازدواج مجدد زنان مطلقه و بیوه

عبارات مهم : فرهنگ

رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده با اشاره به اینکه در سال ٩۵، یک میلیون و ٢٩٧ هزار و ٣٠٠ دختر ٣٠ تا ۵٠ ساله هرگز ازدواج نکرده داشته ایم، نسبت به زیاد کردن سن ازدواج در جوانان هشدار داد.

زهرا آیت الهی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه باید کمک کنیم تا ازدواج ها ساده شود و به سمتی حرکت کنیم که میزان تجرد قطعی کم کردن یابد، گفت: آمارها نشان می دهد در سال ٩۵، یک میلیون و ٢٩٧ هزار و ٣٠٠ دختر ٣٠ تا ۵٠ ساله هرگز ازدواج نکرده داشتیم که این تعداد اصلا آمار خوبی نیست.

وی با تاکید بر اینکه باید به سمتی برویم که ازدواج ها درسن معقول اتفاق بیفتد، نه اینکه دختران در سن ٣٠ تا ۴٠ سالگی ازدواج کنند و جمع زیادی از دختران مجرد را داشته باشیم، افزود: خوابیدن جهت تعداد قابل توجهی از زنان که به علت طلاق یا فوت همسر، مجرد هستند فراهم شود تا امکان ازدواج مجدد پیدا کنند. بخشی از این کار به عوض کردن فرهنگ ما برمی گردد؛ در این عوض کردن فرهنگ، نظام و مسئولان می توانند خیلی موثر باشند.

لزوم عوض کردن فرهنگ ازدواج مجدد زنان مطلقه و بیوه ، هشدار در خصوص تجرد دختران۳۰ تا۵۰ ساله

واژه های کلیدی: فرهنگ | دختران | میلیون | ازدواج | دختران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs